Баварія

Баварія

Напередодні Баварія виграла Кубок Німеччини. У фінальному поєдинку команда Ханса-Дітера Фліка обіграла Баєр з рахунком 4:2.

Тим часом пропонуємо згадати нагородження Шахтаря золотими медалями чемпіонату України:

Як повідомляє Gracenote Sports, даний тріумф дозволив Баварії встановити відразу три рекорди. По-перше, мюнхенці здобули 17 перемогу поспіль у всіх турнірах. По-друге, безпрограшна серія команди збільшилася до 26 ігор. По-третє, «червоні» 13 раз в історії оформили «золотий дубль», вигравши Кубок і чемпіонат країни в одному сезоні.

Відзначимо, останнім поразки Баварії датується 7 грудня 2019 року. Тоді мюнхенська команда поступилася Боруссії Менхенгладбах (1:2) в рамках Бундесліги.

Нагадаємо, через пандемію коронавірусу всі європейські першості були припинені, крім чемпіонату Білорусі. Сезон в Нідерландах, Франції та деяких інших країнах був достроково завершений. У свою чергу, Бундесліга, Favbet Ліга, ЛаЛігаСерія А, АПЛ і чимало інших ліг вже відновилися.

Пропонуємо вам подивитися підсумковий випуск програми Футбол NEWS за 4 червня. Журналісти каналів Футбол 1/2/3 зібрали для вас найцікавіші новини.