Лечче

Лечче Фото:: Twitter

У матчі 31 туру Серії А лицем до лиця зійшлися Лечче і Лаціо. Фінальний свисток арбітра зафіксував сенсаційну перемогу «жовто-червоних» з рахунком 2:1.

Відкрити рахунок в матчі вдалося Лаціо - на п'ятій хвилині відзначився Феліпе Кайседо. На 30 хвилині Лечче зумів відігратися - забив Хума Бубакар. У компенсований до першого тайму час господарі втратили шанс вийти вперед - Марко Манкосу не реалізував пенальті.

Втім, Лечче все ж зумів розписатися у воротах суперника вдруге. На 47 хвилині Фабіо Лучоні забив, як виявилося, вирішальний гол.

Відзначимо, Лаціо завершував матч в меншості. У компенсований до другої половини час Патрік Габаррон отримав пряму червону картку.

Після цього матчу Лаціо займає друге місце в турнірній таблиці Серії А, маючи в активі 68 очок. У свою чергу, Лечче з 28 балами розташовується на 15 позиції, за крок від зони вильоту.

Додамо, український хавбек Лечче Євген Шахов не взяв участі в матчі. Футболіст потрапив в заявку, однак на полі так і не з'явився.

Євген Шахов

Євген Шахов Фото: Лечче

Нагадаємо, через пандемію коронавірусу всі європейські першості були припинені, крім чемпіонату Білорусі. Сезон в Нідерландах, Франції та деяких інших країнах був достроково завершений. У свою чергу, Бундесліга, Favbet Ліга, ЛаЛігаСерія А, АПЛ і чимало інших ліг вже відновилися.

Пропонуємо вам подивитися свіжий випуск програми Футбол NEWS. Журналісти каналів Футбол 1/2/3 зібрали для вас найцікавіші новини.