Шахтар

Шахтар Фото:: Інстаграм Шахтаря

На столичному НСК Олімпійський відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи між Шахтарем і Вольфсбургом. Перша зустріч команд, що пройшла ще в березні, завершилася перемогою українців з рахунком 2:1. Так, команди виходили на поле з різними думками, однак одним настроєм - домогтися успіху.

ВІДЕООГЛЯД ПЕРШОГО МАТЧУ:

У дебюті першого тайму активніше діяв Вольфсбург. Німці взяли м'яч під свій контроль, тоді як Шахтар грав на контратаках.

До середини першої половини картинка змінилася. Шахтар заволодів ініціативою, почавши підбиратися до воріт суперника.

Перший тайм завершився в гострій взаємній боротьбі. При цьому, більше моментів створили українці.

ВІДЕООГЛЯД ПЕРШОГО ТАЙМУ:

Старт другого тайму виявився за Шахтарем. Донеччани нарощували темп, змусивши попітніти захисників і воротаря Вольфсбурга.

На 68 хвилині господарі залишилися в меншості. Давид Хочолава отримав пряму червону картку за фол в декількох сантиметрах від карного майданчика. До слова, спочатку арбітр призначив пенальті, проте після перегляду відеоповторів змінив своє рішення.

Втім, на 70 хвилині склади стали рівними. Джон Брукс отримав другу жовту картку, яка перетворилася на червону.

Шахтар продовжив тиснути на суперника, що принесло свої плоди. На 89 хвилині Жуніор Мораєс нарешті розпечатав ворота Вольфсбурга. Через дві хвилини Манор Соломон забив другий гол. Ще через хвилину все той же Мораєс оформив дубль, поставивши жирну крапку у протистоянні.

ВІДЕООГЛЯД ДРУГОГО ТАЙМУ:

Шахтар вийшов у чвертьфінал Ліги Європи! Вольфсбург повертається в Німеччину ні з чим!