Севілья

Севілья Фото:: Офіційний твіттер Севільї

Севілья і Рома зійшлися лицем до лиця в боротьбі за чвертьфінал Ліги Європи. Протистояння, яке через пандемію коронавірусу складалося з одного матчу, завершилося тріумфом іспанської команди.

Тим часом пропонуємо згадати, як напередодні Шахтар розгромив Вольфсбург

Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 2:0. Перемогу Севільї принесли голи Серхіо Регілона і Юссефа Ен-Нессері. Ще один забитий м'яч іспанців був скасований через офсайд, зафіксувати який допомогла система VAR.

Загалом, гравці Севільї повністю переграли своїх візаві. Все, чим відзначилася Рома, - один удар у площину воріт суперника, два гірчичники та одна червона картка, яку отримав Джанлука Манчіні.

Додамо, у чвертьфіналі Севілья зіграє з переможцем пари Вулвергемптон - Олімпіакос. Решта стадій ЛЄ будуть складатися з одного поєдинку і пройдуть на території Німеччини з 10 по 21 серпня.

Нагадаємо, в даний час наставником Роми є Паулу Фонсека. Португальський фахівець очолив команду влітку 2019 року, перебравшись з Шахтаря.