Андрій Лунін

Андрій Лунін Фото:: Інстаграм Андрія Луніна

Український голкіпер Реала Андрій Лунін зіграв у спарингу проти Гетафе, який, до слова, в минулому сезоні фінішував на 8 місці ЛаЛіги. Нагадаємо, кіпер повернувся в розташування клубу після матчів збірної України.

Дивіться, як наша збірна обіграла Швейцарію в Україні (2:1) і на виїзді поступилася Іспанії (0:4):

Згідно з інформацією Marca, Зідан виставив два різних склади на обидва тайми. Другу сорокап'ятихвилинку у воротах «вершкових» відстояв Андрій Лунін.

Ще в першому таймі чемпіон Іспанії відвантажив супернику шість м'ячів. Друга половина зустрічі завершилася без забитих голів. Підсумковий рахунок контрольного поєдинку - 6:0 на користь підопічних Зінедіна Зідана.

Нагадаємо, Лунін у своєму Інстаграмі виклав відео з тренування, на якому зібрані його найкращі сейви. Погодьтеся, реакція українця на відмінному рівні.

INSTAGRAM (@lunin_andrey)

Минулий сезон Андрій провів у Вальядоліді та Ов'єдо. За першу команду Лунін зіграв лише дві гри, а за клуб з Сегунди - 20 матчів. За підсумками сезону Ов'єдо зайняв 15 місце в другому іспанському дивізіоні та врятував себе від вильоту. Нещодавно Лунін попрощався з Ов'єдо.