Ференцварош

Ференцварош Фото:: Офіційний сайт Ференцвароша

Зіграно три з п'яти матчів середи в третьому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів. Нагадаємо, вчора Динамо пройшло АЗ. Голи за київську команду забивали Жерсон Родрігес і Микола Шапаренко.

Ференцварош, який очолює Сергій Ребров, пройшов грізне загребське Динамо (2:1). Повний матч за угорців відіграв недавній дебютант збірної України Ігор Харатін, а ось Олександру Зубкову тренер так і не надав ігрового часу. Героєм поєдинку став албанський нападник господарів Мюрто Узуні, який спочатку відзначився автоголом, але в другому таймі виправився, забивши вирішальний м'яч у ворота суперника. У раунді плей-офф Ференцварош зіграє проти переможця пари Карабах - Мольде.

А ось Динамо Брест Артема Мілевського, Євгена Хачеріді та Олександра Нойока продовжить виступи у кваліфікації Ліги Європи. Динамо мінімально поступилося на виїзді Маккабі Тель-Авіву - 0:1. Мілевський зіграв 86 хвилин, а Хачеріді замінили через годину гри. У раунді плей-офф Маккабі Тель-Авів зіграє з австрійським Зальцбургом.

Дивіться інші результати ігрового дня:

Омонія (Кіп) - Црвена Звезда (Сер) 1:1 (4:2 - пен.). Омонія в плей-офф зіграє з Олімпіакосом.

Матчі Карабах - Мольде і Мідтьюлланн - Янг Бойз ще не завершилися. В обох поєдинках поки голів не забивали.