Олександр Філіпов

Олександр Філіпов Фото:: Офіційний сайт Десни

Сент-Трюйден Олександра Філіппова в гостьовому матчі 7 туру чемпіонату Бельгії не зміг обіграти Мехелен (0:2) Мар'яна Шведа. Обидва українці розпочали гру з лави запасних.

Пропустивши два м'ячі після перерви, ексфорвард Десни вийшов на 66 хвилині, покинувши поле без забитого м'яча. Тренерський штаб Мехелен так і не випустив Шведа в час, що залишився.

Нагадаємо, угода Філіппова і Сент-Трюйдена розраховане на три роки. Офіційна сума трансферу не розголошується, проте, за інформацією ЗМІ, Десна отримає близько 1,5 мільйона євро за форварда.

Пропонуємо вам подивитися повний випуск програми Футбол NEWS. Журналісти каналів Футбол 1/2/3 зібрали для вас найцікавіші новини.