Баварія

Баварія Фото:: Getty Images

Боруссія Дортмунд і Баварія зійшлися в матчі за Суперкубок Німеччини. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу мюнхенців з рахунком 3:2. Команда Ханса-Дітера Фліка завоювала п'ятий трофей за рік!

До вашої уваги — відеодобірка всіх голів національної збірної України у відборі Євро-2020:

До 32 хвилини матчу Баварія зуміла забити двічі - відзначилися Корентен Толіссо і Томас Мюллер. Втім, за шість хвилин до перерви Боруссія скоротила відставання - постарався Юліан Брандт.

У дебюті другої половини гри дортмундці й зовсім зуміли зрівняти рахунок - забив Ерлінг Холланд. Однак останнє слово було за Баварією - на 82 хвилині Йозуа Кімміх приніс мюнхенцям перемогу.

Нагадаємо, раніше Баварія стала володарем Суперкубка УЄФА. У вирішальному поєдинку мюнхенці обіграли Севілью (2:1).