Ліга Європи

Ліга Європи Фото:: Getty Images

Вчора були зіграні матчі в рамках плей-оф кваліфікації Ліги Європи. На відміну від лігочемпіонівськіх баталій, путівки в груповий турнір ЛЄ були розіграні в одноматчевому протистоянні, в яких активно брали участь українські легіонери.

Єврокубкова казка Динамо-Брест завершилася поразкою від Лудогорця (0:2) Євген Хачеріді провів на полі всі 90 хвилин, Олександр Нойок так і не з'явився на полі. Через пошкодження не брав участь в матчі Артем Мілевський.

Арарат-Вірменія під проводом Сергія Вакуленка встигла наробити галасу по ходу кваліфікації. Пропустивши двічі від більш досвідченої Црвени Звезди (1: 2), вірменському колективу не вдалося перевести матч у додатковий час, скоротивши відставання в рахунку до мінімуму.

Іван Петряк і його Фехервар пропустили в груповий турнір льєзький Стандарт (1:3). Пропущений гол на старті гри не прибив команду з Бельгії, яка не тільки зрівняла рахунок, а й двічі реалізувала пенальті після перерви.

Тоттенгем на шляху до групи Ліги Європи покуражився над Маккабі Хайфа (7:2). Один з м'ячів у ворота лондонців провів Микита Рукавиця. Австралієць українського походження реалізував пенальті за рахунку 3:1, відродивши інтригу на кілька хвилин.

Найбільш успішним видався вечір для АЕК, вибивши з турніру Вольфсбург. Дмитро Чигринський і компанія здобули вольову перемогу з рахунком 2:1, поквитавшись з кривдником Десни за виліт на попередній стадії. Також в груповий турнір ЛЄ пробилися Лех Василя Кравця і Слован Тараса Качраби.