Циганков став героєм матчу

Циганков став героєм матчу Фото:: Getty Images

У матчі 4 туру Ліги націй збірна України в Києві на НСК Олімпійський приймала команду Іспанії. Ми проводили онлайн-трансляцію матчу Україна - Іспанія.

Дивіться, як українці протистояли німцям в минулому турі Ліги націй:

З перших хвилин іспанці очікувано кинулися в атаку і могли відкривати рахунок в першій половині тайму, однак впевнена гра Бущана врятувала нашу команду від неприємностей. Спочатку Георгій відбив замикання у виконанні Родріго, а через дві хвилини парирував небезпечний удар Фаті.

В середині першого тайму Бущан зробив ефектний сейв після удару зі штрафного у виконанні Рамоса. Лідер іспанської збірної стріляв точно в «дев'ятку». А українці своєю чергою так і не змогли створити по-справжньому небезпечний момент.

У другій сорокап'ятихвилинці українці прокинулися. На початку тайму свій момент не використав Зубков, а через три хвилини Ярмоленко претендував на пенальті, але рефері не вказав на точку після падіння Андрія в штрафний суперника.

В середині тайму Бущан кілька разів врятував збірну після ударів Оярсабаля, Траоре і Торреса. Ймовірно це надихнуло нашу команду, яка через кілька хвилин забила у ворота Іспанії.

Ярмоленко відмінним пасом вивів Циганкова на побачення з Де Хеа. Віктор зумів втекти від Рамоса і пробити Де Хеа - 1:0.

Примітно, що в воротах іспанців розписався футболіст, прізвище якого перед матчем неправильно вказало одне з найавторитетніших видань - Marca. Місцеві журналісти написали Циніков.

Іспанці кинулися відіграватися, але Бущан і оборона нашої національної команди зуміла стримати розлючених іспанських биків.

1:0 - Україна вперше в історії перемагає Іспанію і залишається на третьому місці в групі Ліги націй. Німці — другі, а іспанці зберегли лідируючу позицію.

ОГЛЯД МАТЧУ УКРАЇНА - ІСПАНІЯ:

Відзначимо, що Швейцарія зуміла взяти очко в матчі з Німеччиною. У Кельні команди розписали бойову нічию - 3:3.