У 4 турі Ліги націй збірна України в Києві на НСК Олімпійський мінімально обіграла Іспанію. У паралельному матчі аутсайдер квартету А4 Швейцарія ледь не прибила сусідів з Німеччини в Кельні. Зустріч завершилася з рахунком 3: 3.

У першому таймі гості двічі встигли розписатися у воротах Бундестім завдяки точним ударам Гаврановіча і Фройлера. До перерви м'яч Вернера полегшив завдання команді Йоахіма Льова уникнути поразки.

Через 10 хвилин після початку другої половини команди провели результативний відрізок: спершу Хаверц на кілька хвилин відновив паритет, але майже в наступній атаці Гаврановіч оформив дубль. Гольовий фестиваль продовжив Гнабрі, зробивши рахунок на табло Рейн Енергі Штадіон знову рівним. Обмінявшись небезпечними моментами до кінця матчу німцям вдалося уникнути поразки в ювілейному матчі Тоні Крооса, який провів сотий поєдинок у футболці німецької збірної.

Після чотирьох турів Німеччина має однакову кількість очок з Україною за два тури до закінчення групового турніру.