Ферран Торрес

Ферран Торрес Фото:: Getty Images

Перший тур групового етапу Ліги чемпіонів добіг кінця. Пропонуємо ознайомитися з результатами матчів в групі С, де Ман Сіті приймав Порту, а Олімпіакос бився з Марселем. Нагадаємо, сьогодні Шахтар здолав на виїзді Реал - 3:2.

Дивіться огляд цього суперматчу:

Манчестер Сіті здобув вольову перемогу над Порту. На початку матчу Діас відкрив рахунок. Через 6 хвилин Агуеро вирівняв паритет завдяки точному удару з пенальті, а в другому таймі Гюндоган і Торрес добили суперника - 3:1. До речі, наш Олександр Зінченко просидів весь матч на лаві запасних.

В іншому матчі Олімпіакос на своєму полі зумів вирвати перемогу над Марселем в компенсований час. Три очки грецькій команді приніс єгипетський нападник Кока - 1:0.

У наступному турі Ман Сіті відправиться в гості до Марселю, а Порту прийме Олімпіакос.