Луїш Каштру

Луїш Каштру Фото:: Офіційний сайт Шахтаря

Головний тренер Шахтаря Луїш Каштру проаналізував поразку від Інтера в минулому сезоні. Італійці перегородили шлях чемпіону України до фіналу розіграшу Ліги Європи.

«Ситуація, яка була два місяці тому, довела мені те, що я вже знав про футбол. У футболі все відбувається дуже і дуже раптово. Ти ніколи не повинен думати, що все вже вирішено, що ми вже перемогли.

Я не кажу, що той матч був у нас під контролем. У перерві ми поступалися 0: 1. У нас в першому таймі був момент, як і в Інтера, вони змогли його реалізувати. У другому таймі в нас відразу ж був відмінний момент, могли зробити рахунок 1:1. Ніхто б не знав, як гра пішла б далі. Але і це не вдалося.

Інтер забив другий м'яч. Тоді гра почала йти з наших рук. Ми тоді вже розуміли, що, можливо, гарного результату буде досягти дуже і дуже складно. Це нагадує мені матч в Загребі, коли ми поступалися 1: 3 і за кілька хвилин змогли зрівняти рахунок.

Нічого не вирішено і все може статися в будь-який момент. Кожен день я вчуся чомусь новому зі своїми гравцями, матчами, колегами. Кожен день у тебе є щось нове. Це був кінець нашого єврокубкового шляху в минулому сезоні, тому що трапився на шляху дуже сильний Інтер.

Завдяки цій поразці я навчився, що потрібно продовжувати свій шлях, не дивлячись на те, що відбувається. Перед тобою завжди є величезна гора, скеля. Тобі потрібно знайти шлях - рити тунель, обійти, перелізти. Але якось треба подолати її, щоб йти своїм шляхом.

Ми знайшли цей шлях. Сезон закінчився, новий почався. Наша  мета на сезон - постаратися стати чемпіонами України, виграти Кубок і провести чудову кампанію в єврокубках.

Якщо ти оступився, потрібно вставати, вірити, працювати та просто йти вперед. І тобі буде все вдаватиметься, але тільки якщо ти будеш щиро віддаватися своїй роботі», - наводить слова тренера Tribuna.

Матч Шахтар - Інтер вболівальники зможуть побачити на телеканалі Футбол 1, а також за підпискою на OLL.TV. Наш сайт проведе пряму онлайн-трансляцію матчу Шахтар - Інтер.

Нагадаємо, Шахтар шокував Реал в матчі першого туру Ліги чемпіонів. Донецька команда обіграла на виїзді королів найпрестижнішого турніру Європи з рахунком 3:2.