Барселона - Динамо

Барселона - Динамо Фото:: Getty Images

Вчора Шахтар поступився вдома Боруссії Менхенгладбах в матчі 3 туру Ліги чемпіонів. Сьогодні ж настала черга Динамо, яке гостювало у Барселони.

Епідемія травм та коронавірусу не дозволяла Мірчі Луческу виставити найсильніший склад. Руслану Нещерету довелося дебютувати в Лізі чемпіонів через «ковід» у Бущана і Бойко. Також зі старту вийшли Шабанов, Андрієвський, Шепелєв та Родрігес. У Барселони же була лише одна втрата - через травму не міг зіграти Коутіньо, чиє місце в основі зайняв Педрі.

Каталонці з перших хвилин притиснули киян до воріт і відзначилися швидким голом. Попов збив Мессі на вході в карний майданчик і сам Лео впевнено виконав вирок. Барселона давила весь перший тайм, однак ближче до 20-ої хвилині Динамо зуміло зітхнути і організувати кілька контратак. Втім, тер Штеген не втрачав пильності та виручав після непоганих пострілів Циганкова і Буяльського.

У господарів же Мессі, Грізманн і Фаті відчували себе досить вільно. Аргентинець в основному допомагав партнерам по команді, Антуан же примудрився пробити повз порожні ворота з 4-5 метрів, а удари Фаті та Педрі тягнув Нещерет. Динамо ударно почало другий тайм. Спочатку Циганков не реалізував вихід віч-на-віч із тер Штегеном, а наступний кутовий завершився голом Кендзьори. Втім, взяття воріт було скасовано через вихід м'яча за лицьову лінію.

Барселона ж дотиснула Динамо в середині другого тайму. Попри безліч сейвів від Нещерета, кіпер не зміг врятувати після замикання головою від Піке після навісу Фаті. Однак Динамо не опустила рук і продовжувало розривати каталонців на контратаках. Не реалізувавши безліч виходів сам на сам, Циганков все ж зумів пробити тер Штегена на добиванні після удару Вербіча.

Кияни мали чимало шансів, щоб вирвати один бал. Втім, Барселона не дозволила киянам більше створити небезпечні моменти, як би гості не намагалися. Навіть попри поразку, підопічні Луческу показали яскраву гру, створивши чимало проблем Барселоні. Браво, Нещерет! І, на жаль, браво, тер Штеген...

Барселона - Динамо 2:1