Чинний чемпіон Білорусі Динамо-Брест практично вибув з гонки за захист титулу в домашньому поєдинку проти Торпедо БелАЗ (2:3).

На гол господарів у першому таймі суперник відповів дублем українця Юрія Габовди після перерви. Під кінець матчу берестяни могли уникнути поразки, проте не змогли перешкодити суперникові провести третій м'яч на 96 хвилині, пропустивши вперед жодинців за два тури до фінішу сезону. У складі господарів Олександр Нойок вийшов з перших хвилин, а Артем Мілевський з'явився на 74 хвилині.

У ці хвилини боротьба за чемпіонство розгортається в очному поєдинку між БАТЕ і Шахтарем під проводом Романа Григорчука.

Пропонуємо вам подивитися повний випуск програми Футбол NEWS. Журналісти каналів Футбол 1/2/3 зібрали для вас найцікавіші новини.