Україна U-21 - Північна Ірландія U-21

Україна U-21 - Північна Ірландія U-21 Фото:: Сайт УАФ

Сьогодні в Ковалівці на стадіоні Колос молодіжна збірна України приймала команду Північної Ірландії в рамках відбору на Євро-2021. Попри те, що підопічні Ротаня давно попрощалися з надіями про попадання на континентальну першість, вони все ж зуміли знайти в собі мотивацію і голосно «грюкнути дверима» в останньому матчі відбору.

Дивіться програму AUTO ГОЛ! В гостях — Руслан Ротань:

Українці повністю контролювали хід зустрічі, проте зуміли реалізувати свою перевагу тільки в середині другого тайму. Протягом шести хвилин підопічні Ротаня тричі розписалися у воротах суперника. Авторами голів стали Бабогло, Ісаєнко і Кухаревич.

3:0 - Україна впевнено впоралася з командою Північної Ірландії й закінчила відбір на третьому місці.