Фото UEFA

Фото UEFA

Збірна Бельгії в матчі Ліги націй перемогла команду Данії з рахунком 4:2. Бельгійці набрали 15 очок і посіли перше місце в групі 2 дивізіону А.

На 3-й хвилині Юрі Тілеманс відкрив рахунок. Тілеманс виявився першим на підборі в центральній зоні у чужій штрафній після невдалого виносу м'яча і прицільно пробив у дальній нижній кут воріт. На 18-й хвилині

Йонас Вінд зрівняв рахунок. Форвард Ромелу Лукаку вивів бельгійців вперед у другому таймі. Згодом Лукаку оформив дубль.

У кінцівці матчу Насер Шадлі забив автогол. Через хвилину Кевін Де Брейне забив четвертий гол збірної Бельгії.

У другому матчі групи Англія на своєму полі розгромила Ісландію - 4:0. Півзахисник Філ Фоуден оформив дубль, а також по м'ячу забили Деклан Райс і Мейсон Маунт. За підсумками групового турніру ісландці вилетіли в дивізіон В.