Андрій П'ятов

Андрій П'ятов Фото:: Офіційний сайт Шахтаря

Голкіпер Шахтаря Андрій Пятов прокоментував результат поєдинку з Олександрією (1:1).

- Ми домінували у другому таймі. Була сила-силенна моментов, але ми ними неправильно розпоряджалися. На такому полі намагалися завершувати в один дотик, що було важко. Потрібно було приймати більш холоднокровні рішення.

У Олександрії у другому таймі окрім голу був фактичний один небезпечний момент, інші напівмоменти. Коли Третьяков потрапив в каркас воріт, здавалося, що нам не пощастить. До цього у нас було п'ять моментів, але це футбол.

Непросто повертатися до ігор після збірних, тим більше, що зараз у команд по три гри. В цьому і полягає майстерність, хто вміє перебудовуватися після збірних, а хто - ні. У нас немає іншого виходу - слава Богу, що ми граємо, а не сидимо. Тут нам скаржитися нема чого.

До Німеччини їдемо за перемогою, нам відступати не можна, якщо ми хочемо виконати завдання виходу з групи, то потрібно набирати три очки.