Демба Ба

Демба Ба Фото:: Офційний сайт УЄФА

Вчорашній матч шостого туру Ліги чемпіонів між ПСЖ і турецьким Істанбулом був перерваний після того, як румунський арбітр Себастьян Кольцеску назвав темношкірого члена тренерського штабу стамбульців П'єра Вебо «той негр». Сьогодні з'явилися нові подробиці скандалу.

Румунський журналіст Еммануель Рошу на своїй сторінці в Твіттері написав, що «чорним хлопцем» Вебо названо не четвертий арбітр Себастьян Кольцеску, а помічник рефері Октавіан Совре. У відповідь помічник тренера Істанбула П'єр Вебо обізвав бригаду румунських арбітрів «циганами», однак цього не чути на відео.

Сьогодні о 19:55 команди знову вийдуть на поле «Парк-де-Пренс», щоб почати матч з тієї самої 14-ій хвилини. Крім того, організація змінить бригаду арбітрів і проведе ретельне розслідування інциденту.

ПСЖ вже гарантував собі вихід в плей-офф ЛЧ, а перемога дозволить клубу посісти перше місце в квартеті. Разом з командою Тухель в 1/8 фіналу також вийшов і Лейпциг, який сьогодні здолав Манчестер Юнайтед.