12 грудня в рамках 11-го туру італійської Серії А Лаціо на своєму полі приймав Верону. Раніше, на цьому тижні, римський клуб провів матч в Лізі чемпіонів проти бельгійського Брюгге, за підсумками якого Лаціо забезпечив собі вихід в плей-офф Ліги чемпіонів.

Дивіться як Лаціо обіграв Брюгге:

У першому таймі команди вели рівну боротьбу, завдавши однакову кількість ударів по воротах. Однак, під завісу першої половини зустрічі гостям вдалося вийти вперед. На 45-й хвилині за допомогою півзахисника Лаціо Мануеля Лаццари Верона повела в рахунку.

Після перерви тренери не стали вносити корективи в стартові склади, випустивши на другий тайм тих же футболістів.

На старті другої половини зустрічі Лаціо зміг вирівняти ситуацію. На 56-й хвилині Лаццарі виправив свою помилку, віддавши точний пас на форварда римлян Кайседо. Той в свою чергу зробив рахунок 1:1.

Однак, статус-кво в матчі протримався недовго. На 67-й хвилині форвард Верони Адрієн Тамезе знову вивів свою команду вперед

Незважаючи на всі спроби Лаціо врятувати матч, свисток головного арбітра зустрічі зафіксував перемогу Верони з рахунком 2:1. Таким чином, Верона змогла піднятися на 6 місце в Серії А, набравши 19 очок.

Лаціо - Верона - 1:2

Голи: Кайседо (56) - Лаццарі (45, автогол), Тамезе (67)

Лаціо: Рейна, Ачербі (Худт 28), Раду, Марушич, Акпа-Акпро (Перейра 81), Лейва (Ескаланте, 65), Пароло, Лаццарі (Фарес, 81), Мілінкович-Савич, Іммобіле, Кайседо (Корреа 65)

Верона: Сільвестрі, Ловато, Маньяні, Давидович, Димарко, Барак, Дзакканьі (Лазович, 87), Тамезе (Фафіллі 69), Велозу, Фараони, Сальседо (Коллі 77)