Молодіжна збірна України в півфіналі Кубка Співдружності. Команда Сергія Ковальця сьогодні у чвертьфіналі турніру, що триває у  Санкт-Петербурзі, здобула вольову і переконливу перемогу над литовською збірною 4:1.

Попри те, що на 16-й хвилині українці пропустили першими, ще до перерви голи Приндети, Юрченка і Тотовицького підтвердили клас «синьо-жовтої» команди. А у другій сорока п'ятихвилинці Акулінін поставив крапку у зустрічі.
Тренер команди Сергій Ковалець в ексклюзивному інтерв’ю каналу «Футбол 1» відзначив, що гра була цікавою та видовищною:

-  Пропустили м’яч першими, і з приводу цього змоделювали свою гру. Команда вела свій малюнок гри. Ми ще у першому таймі забили 3 м’ячі, хоча суперник був організований і дисциплінований. І матч видався, як на мене, видовищним.

Зараз у молодіжної збірної України є доба на відпочинок - півфінальний поєдинок призначений на 31 січня. Команда Сергія Ковальця за путівку у фінал посперечається із переможцем пари Білорусь-Санкт-Петербург.