Френк Лемпард

Френк Лемпард Фото:: Getty Images

Головний тренер лондонського Челсі Френк Лемпард прокоментував матч 15-го туру АПЛ, в якому його команда несподівано програла Арсеналу з рахунком 3:1.

«Це було недостатньо добре. Ми билися в другому таймі, але в першому самі ж придумували собі зайвий клопіт. Гравці, які вийшли на заміну, додали швидкості, енергії і гостроти.

Я беру на себе відповідальність за це, але гравці повинні відчувати те саме. Наше повідомлення було чітким - Арсенал небезпечний. Коли ти вийдеш і зіграєш на 60 або 70 відсотків, то не можеш розраховувати на перемогу в будь-якому матчі. Я злий, тому що хочу, щоб ми вигравали такі поєдинки. Це була можливість стати другими в таблиці. Ви отримуєте те, чого заслуговуєте», - сказав Лемпард в своєму коментарі виданню ВВС.

Варто відзначити, що в цьому поєдинку Арсеналу вдалося перервати свою семиматчеву безвиграшну серію. Челсі за підсумками цієї зустрічі знаходиться на сьомому місці в чемпіонаті Англії, маючи в своєму активі 25 очок.