Реал - Шахтар

Реал - Шахтар Фото:: Офіційний сайт Шахтаря

Незважаючи на коронавірус в 2020 році, цікавих і захоплюючих матчів було багато. Скласти список з десяти найкращих матчів року було непростим завданням, але нам вдалося зібрати для вас найяскравіші поєдинки.

АТАЛАНТА - ПСЖ 1:2

У боротьбі за путівку в півфінал Ліги чемпіонів минулого сезону Аталанта на останніх хвилинах програла ПСЖ. Італійська команда забила м'яч на 27-й хвилині завдяки точному удару Пашаліча і до останніх хвилин утримувала перемогу, проте ПСЖ перевернув гру в кінцівці.

Героями Парижа і всієї Франції стали Маркіньос і Чупо-Мотінг, які героїчно відзначилися на 90-й і 90+3 хвилині відповідно і вивели ПСЖ в півфінал Ліги чемпіонів, а команда Руслана Малиновського покинула турнір.

ІСПАНІЯ - НІМЕЧЧИНА 6:0

У листопаді в матчі Ліги Націй збірна Іспанії завдала принизливої ​​поразки Німеччині з рахунком 6:0 і стала переможцем групи 4 дивізіону А, в якій виступала і збірна України.

Героєм матчу на Естадіо де-ла-Картуха став 20-річний вінгер Ман Сіті Ферран Торрес, який відвантажив у ворота Ноєра три голи. Ще по м'ячу на свій рахунок записали Мората, Родрі і Оярсабаль.

БАРСЕЛОНА - БАВАРІЯ 2:8

Барселона і Баварія зійшлися лицем до лиця в боротьбі за півфінал Ліги чемпіонів минулого сезону. Протистояння, яке через пандемію коронавірусу складалося з одного матчу, завершилося перемогою німецької команди - 8:2!

М'ячі на будь-який смак забивали Мюллер, Перішич, Гнабрі, Кімміх, Левандовські, Коутіньо. Суарес відзначився за Барселону, а ще один м'яч у свої ворота забив гравець Баварії Алаба.

Барселона вперше пропустила так багато м'ячів з 1946 року, а Баварія впевнено рухалася до перемоги в турнірі.

РЕАЛ - ШАХТАР 2:3

Реал і Шахтар зійшлися в матчі першого туру Ліги чемпіонів поточного сезону. Попри серйозні кадрові проблеми, українська команда зуміла створити сенсацію і перемогти - 3:2!

Уже в першому таймі Шахтар шокував весь футбольний світ - три голи за 13 хвилин відправили Реал в серйозний нокдаун. Отримати неймовірно впевнену перевагу донеччанам дозволили результативні удари Тете і Манора Соломона, а також автогол Рафаеля Варана.

У другій половині гри Реал щосили намагався врятувати ситуацію - швидкі голи Луки Модріча і Вінісіуса Жуніора максимально наблизили іспанців до камбеку. У компенсований час мадридці і зовсім зуміли зрівняти рахунок, проте гол Федеріко Вальверде був скасований після перегляду відеоповтору.

ТОРІНО - АТАЛАНТА 0:7

На початку року Аталанту було не зупинити. Середняк Серії А потрапив під каток найпотужнішого нападу турніру. Команда українського півзахисника Руслана Малиновського знищила Торіно на виїзді з рахунком 7:0.

Три м'ячі забив Ілічіч, дублем відзначився Мюріель, також забивали Госенс ​​і Сапата. Відзначимо, що Торіно догравав зустріч удев'ятьох після двох вилучень.

ЛІВЕРПУЛЬ - ЧЕЛСІ 5:3

У матчі 37 туру АПЛ минулого сезону Ліверпуль обіграв на своєму полі Челсі з рахунком 5:3. Голами у складі червоних відзначилися Кейта, Александер-Арнольд, Вейналдум, Фірміно і Окслейд-Чемберлен, а у лондонців забивали Жиру, Абрахам, і Пулішіч.

До 54-ї хвилини Ліверпуль вигравав з рахунком 4:1, проте Челсі вдалося скоротити рахунок до одного м'яча і, здавалося, був близький до нічиєї, але на 85-й хвилині Окслейд-Чемберлен зняв всі питання про переможця матчу - 5:3.

ВЕНЛО - АЯКС 0:13

Звичайний матч чемпіонату Нідерландів не претендував би на топ-10 року, але з такою кількістю забитих м'ячів ми не могли пройти повз.

Аякс в поєдинку шостого туру нідерландської Ередівізі на виїзді знищив Венло з божевільним рахунком - 13:0.

У першому таймі Аякс засмутив суперника всього лише чотири рази, а вже після перерви потішився сповна, довівши кількість своїх м'ячів до 13.

БАЄР - БОРУССІЯ Д 4:3

У Леверкузені на БайАрені в поєдинок 21 туру Бундесліги минулого сезону Баєр приймав дортмундську Боруссію.

Поєдинок завершився перемогою господарів поля з рахунком 4:3. Відзначимо, що дортмундська команда по ходу матчу вигравала 3:2, проте в останні десять хвилин зустрічі пропустила два м'ячі та поїхала з Леверкузена ні з чим.

АМ'ЄН - ПСЖ 4:4

У 25-му турі минулого чемпіонату Франції між собою зустрічалися Ам'єн і ПСЖ. Господарі вигравали в три м'ячі, однак упустили свою перевагу і могли програти, але все обійшлося.

Вже на п'ятій хвилині поєдинку форвард Ам'єна Серу Гірассі відкрив рахунок в поєдинку. На 29-й хвилині Гаель Какута подвоїв перевагу, а слідом Фуссейні Діабате довів рахунок до розгромного - 3:0. Під завісу першої половини гри Андер Еррера відквитав один гол.

На 60-й хвилині поєдинку Ньянзу Куассі забив ще один м'яч, а через п'ять хвилин оформив дубль і зрівняв рахунок. На 74-й хвилині поєдинку форвард ПСЖ Мауро Ікарді вивів гостей вперед, а в доданий час Гірассі також оформив другий свій гол - 4:4.

СЕВІЛЬЯ - ІНТЕР 3:2

У фіналі Ліги Європи 2019/20 між собою грали Севілья та Інтер. Команди швидко обмінялися забитими м'ячами на початку гри і рахунок став 1:1.

Але на цьому Севілья та Інтер не зупинилися і продовжили гольову феєрію. До свистка на перерву команди забили ще по одному м'ячу, а в другому таймі Дієго Карлос приніс перемогу Севільї - 3:2.

У підсумку, іспанський клуб виявився більш щасливим і завоював черговий трофей Ліги Європи.