Френк Лемпард

Френк Лемпард Фото:: Getty Images

Головний тренер лондонського Челсі Френк Лемпард прокоментував матч 17-го туру АПЛ, в якому його команда поступилася Манчестер Сіті з рахунком 1:3.

«У перерві сказав підопічним, що був на їх місці і переживав подібні дні, а після цього в кінці сезону піднімав над головою трофеї. Я пам'ятаю, як ми програвали Мідлсбро з рахунком 0:2 або 0:3, коли у них в складі грали Відука і Якубу. Тоді ми були засмучені, але нам вдалося дати гідну відповідь. За нами були командний дух і майстерність.

Нині нам доводиться переживати непростий період. Подібне трапляється в кар'єрі будь-якого футболіста. Але ми бачимо, що і інші команди, в тому числі Сіті і Ліверпуль, стикалися в поточному сезоні з незадовільними результатами. Наше становище ще складніше, оскільки ми видали цілу серію невдалих ігор. Я не хочу йти від відповідальності. Ми повинні бути стійкими в цей непростий час і потрібним чином відреагувати.

Гравці Сіті тривалий час виступають один з одним і мають досвід великих перемог. Вони домагаються результатів і показують надійну гру в обороні. Саме за рахунок вони розвивають свій успіх. Після гарного відрізка сезону ми потрапили в складний період. Справляючись з труднощами, наші молоді гравці і новачки набираються досвіду і вчаться.

У нас багато новачків і молоді, присутні також і травми. Крім того, сьогодні у нас вперше одночасно грали Зіеш, Пулішіч і Вернер.

Без сумнівів, ми маємо характер, що дозволяє подолати важкий період. Адже у нас була серія з 16 матчів без поразок. Зараз ми повинні продовжувати працювати і розглядати кожен наступний матч як найважливіший»,- цитує слова Лемпарда офіційний сайт Челсі

Челсі після 17 турів опустився на восьму сходинку в таблиці АПЛ, маючи відставання в сім очок від лідируючих Ліверпуля і МЮ.