Рома

Рома Фото:: Getty Images

Центральний матч 17 туру Серії А відбувся в Римі, де Рома на своєму полі приймала Інтер. Нагадаємо, в минулому турі «нерадзуррі» поступилися Сампдорії, а «джаллоросси» взяли три очки в поєдинку проти Кротоне.

Перед матчем команди розділяло три очки в турнірній таблиці. Інтер розташувався на другій сходинці чемпіонату, а Рома - на третій. Власне, результат поєдинку не вплинув на розташування команд у таблиці.

Рома почала досить жваво і швидко забила. Точним ударом у ворота Інтера відзначився Пеллегріні, якому асистував Мхітарян.

Підопічні Конте зуміли перевернути гру після перерви. Протягом семи хвилин Шкріньяр і Хакімі вивели свою команду вперед. Примітно, що в обох випадках в ролі асистента виступив Брозовіч.

Попри ігрову перевагу, Інтеру все ж не вдалося виїхати з трьома очками. Спасителем римської команди став Манчіні, якому вдалося засмутити підопічних Конте на 86 хвилині.

2:2 - Інтер втрачає очки у другому матчі поспіль, але залишається на другому місці. А підопічні Фонсеки перервали триматчеву переможну серію, проте зберегли за собою третю сходинку турнірної таблиці.

У наступному турі на Рому чекає битва з Лаціо в знаменитому римському дербі, а Інтер битиметься з чинним чемпіоном країни Ювентусом.