Антоніо Конте

Антоніо Конте Фото:: Твіттер Інтера

Рома на останніх хвилинах уникла поразки від Інтера в центральному матчі 17 туру Серії А. Наставник «нерадзуррі» Антоніо Конте поділився враженнями після гри на Стадіо Олімпіко.

«Думаю, гра була хороша, в тому числі в першому таймі. Не забувайте, що Рома переслідує ті ж цілі, що і ми, відстає від нас лише на 3 очки та посідає третє місце в таблиці. Було нелегко зіграти таким чином на цьому стадіоні.

Відаль травмувався, і його замінив Гальярдіні. Лаутаро виклався за 75 хвилин, і я хотів посилити захист. Хакімі так багато бігав, що часто втрачв м'яч. Ми провели три гри за тиждень, перераховані футболісти грали постійно, а в нас не було ким посилити гру.

В кінці, можливо, ми трохи хвилювалися через результат. Гравці продовжували пресингувати, тому що сидіти глибоко в обороні - ідея не найкраща. Ромі втрачати було нічого, вона пішла вперед. Це природно.

Ми часто пропускаємо через занадто високого пресингу. Ми упустили не одну перемогу через контратаки в цьому сезоні. З одного боку, високий пресинг допомагає забивати, з іншого - помилки роблять тебе більш вразливим.

До того ж в останніх матчах грав один і той же склад, природно, що гравцям не вистачало сил в останні хвилини», - наводить слова тренера Football Italia

Осічка Інтера в Римі дозволила піти у відрив сусідам з Мілана. Команда Стефано Піолі вчора обіграла Торіно. Зустріч завершилася з рахунком 2:0.