Клаас-Ян Хунтелар

У матчі 16 туру чемпіонату Нідерландів Аякс на останніх хвилинах вирвав перемогу у Твенте - 3:1. Перемогу амстердамцям приніс дубль 37-річного форварда Класа-Яна Хунтелара. Раніше ми писали, що Шальке хоче повернути Хунтелара.

Неймовірно, але Хунтелар вийшов на поле на 89-ій хвилині за рахунку 1:1 і протягом двох хвилин зробив дубль - на 90-ій та 90+1-ій.

Як повідомляє Opta, Хунтелар встановив рекорд Ередівізі. Річ у тім, що раніше нікому не вдавалося забити два голи після виходу на заміну на 89-ій хвилині.

У поточному сезоні в активі Хунтелара 10 матчів і п'ять забитих м'ячів. Орієнтовна вартість футболіста складає 800 тис. євро.

Пропонуємо вам подивитися повний випуск програми Футбол NEWS. Журналісти каналів Футбол 1/2/3 зібрали для вас найцікавіші новини.