Аякс в центральному матчі 17 туру Ередивізі вийшов переможцем в супердербі проти Феєноорда. Зустріч на Йохан Кройф Арені завершилася з рахунком 1:0.

Єдиного гола Гравенберга в середині першого тайму вистачило команді Еріка тен Хага для підсумкового тріумфу, витримавши тиск суперника в час, що залишився.

У другому таймі гості таки змогли пробити Онана, але рефері зафіксував офсайд. Фінальний штурм Феєноорда в самому кінці доданого часу прийняла на себе поперечина.

Перемога дозволила Аяксу відірватися від найближчого переслідувача на три очки. Поразка відкинула Феєноорд на відстань шести очок від лідера.

Аякс - Феєноорд 1: 0

Гол: Гравенберг, 22

Аякс: Онана, Мазрауі (Схюрс, 66), Тальяфіко, Тімбер, Блінд, Промес (Альварес, 73), Гравенберх (Еккеленкамп, 46), Тадич, Классен, Антоні (Лабьяд, 66), Алле (Броббей, 83).

Феєноорд: Марсман, Спаїч, Малас, Сенес, Хапс (Сіністерра, 63), Фер, Дімерс (Пратто, 84), Бергейс, Торнстром, Гертрюйда, Йоргенсен.