Олександр Зінченко

Олександр Зінченко Фото:: Getty Images

У середу, 20 січня, в рамках перенесеного першого туру АПЛ відбувся матч, в якому Манчестер Сіті приймав у себе вдома Астон Віллу.

Український півзахисник Олександр Зінченко в стартовий склад не потрапив, проте на 28 хвилині він уже вийшов на поле замість Каіла Уолкера, який на 22-й хвилині отримав травму і продовжувати поєдинок вже не зміг. Перший тайм відзначився натиском на ворота Астон Вілли, проте гості цілком успішно витримали атаки підопічних Хосепа Гвардіоли.

На другу половину зустрічі команди вийшли в тих же складах, в яких починали матч. Особливих змін не відбулося і в самій грі - Сіті продовжував насідати, проте успіху їх атаки не приносили. Так тривало до 79-ї хвилини матчу, поки одна з атак Манчестер Сити не завершилася довгоочікуваним голом. Бернарду Сілва своїм точним ударом відкрив рахунок в матчі, а Гюндоган вже в додатковий час поставив остаточну крапку в поєдинку. Манчестер Сіті перемагає з рахунком 2:0 і виходить на перше місце в Чемпіонаті Англії

Манчестер Сіті - Астон Вілла - 2:0

Голи: Сілва (79) Гюндоган (90+1)

Манчестер Сіті: Едерсон, Уолкер (Зинченко 28), Діаш, Стоунс, Канселье, Родріго Ернандес, Гюндоган, Кевін Де Брюйне (Жезус 59),, Стерлінг (Махрез 72), Фоден, Б. Сілва.

Астон Вілла: Мартінес, Таргетт, Конса, Мінгс, Кеш, Макгинн, Дуглас Луїс, Барклі (Ремзи 68), Гріліш, Б. Траоре (Ель-Гази 68), Уоткінс.