У матчі 19-го туру Серії А Верона на своєму полі приймала Наполі. Зустріч завершилася перемогою господарів з рахунком 3:1.

На 1-й хвилині рахунок відкрив нападник неаполітанців Ірвін Лосано. На 34-й хвилині рахунок зрівняв захисник Верони Федеріко Димарко. Антонін Барак вивів веронцев вперед, забивши гол з передачі півзахисника Маттіа Цаканьі. На 79-й хвилині Цаканьї встановив остаточний рахунок.

Відзначимо, що Лосано забив м'яч через 8,9 секунди після початку матчу. Лише нападаючому Мілана Рафаель Леау (6,8 секунди, 2020 рік) вдавалося забити швидше, а екс-півзахисник П'яченци Паоло Поджі домігся такого ж результату, як і Лосано, в 2001 році.

Верона - Наполі - 3:1

Голи: Лосано, 1 (0:1). Димарко, 34 (1:1). Барак, 62 (2:1). Цаканьї, 79 (3:1).

Наполі в 18 матчах набрав 34 очки і займає шосте місце в турнірній таблиці Серії А. Верона розташовується на 9-му місці. Лідером змагань є Мілан.