Жозе Моуріньо

Жозе Моуріньо Фото:: Офційний сайт УЄФА

Головний тренер Тоттенхема Жозе Моуріньо прокоментував матч 20 туру АПЛ, в якому його команда зазнала поразки від Ліверпуля з рахунком 1:3.

«Дуже важко протистояти стільком індивідуальним помилкам в захисті. Звичайно, якщо ви не заб'єте чотири м'ячі проти Ліверпуля. Кожен раз, коли ми поверталися в гру, з'являлася нова помилка.

Перший м'яч був початком всього. Вже на першій хвилині сталася помилка, яка дала шанс Садіо Мане. Команда була впевнена, грала добре, гол Сона очевидно був з офсайду. В цей час команда була стійкою й активною, а потім настає гол, який є копією моменту на першій хвилині. Хвилини перша і сорок восьма - однакові помилки.

Посеред тайму ми втратили Харрі Кейна, а на першій хвилині другого тайму ще одна помилка і ще один гол. Хороша реакція, 2:1, команда б'ється і повертається в гру. Потім ще одна помилка, і це 3:1 - дуже важко боротися з такою кількістю помилок», - цитує слова Моуріньо видання BBC.

На даний момент Тоттенхем розташувався на шостому місці, набравши 33 очка, однак у підопічних Жозе Моуріньо є ще гра в запасі.