Кріштіану Роналду

Кріштіану Роналду Фото:: Твіттер Ювентуса

Інтер на своєму полі в першому матчі 1/2 фіналу Кубка Італії приймав Ювентус. Зустріч завершилася перемогою гостей з рахунком 2:1.

Лаутаро Мартінес вивів нерадзуррі вперед на 9-й хвилині зустрічі, але ще до перерви Кріштіану Роналду оформив дубль. Друга половина обійшлася без забитих м'ячів.

Відзначимо, що для голкіпера Ювентуса Джанлуїджі Буффона матч з Інтером став 1100-м у професійній кар'єрі. На рахунку 43-річного воротаря 679 матчів за Ювентус, 220 - за Парму, 176 - за збірну Італії, 25 - за ПСЖ.

Матч-відповідь півфіналу Кубка Італії Ювентус - Інтер відбудеться 9 лютого на стадіоні «Альянц» в Турині.

Інтер - Ювентус - 1:2

Голи: Мартінес, 9 (1:0). Кріштіану Роналду, 26 - з пенальті (1:1). Кріштіану Роналду, 35 (1:2).