Златан Ібрагімович

Златан Ібрагімович Фото:: Getty Images

Сьомого лютого відбувся матч 21-туру італійської Серії А, в якому Мілан приймав у себе вдома аутсайдера чемпіонату Італії Кротоне.

Початок поєдинку несподівано видався досить бойовим. Команди обмінювалися небезпечними моментами, а Мілан зміг забити швидкий гол. На 6-й хвилині захисник господарів Давиде Калабрія п'ятою відправив м'яч у сітку Кротоне, проте офсайд Златана Ібрагімовича не дозволив Мілану вийти вперед.

Однак, тривало це не довго. На 30-й хвилині Ібрагімович свого домігся і відкрив рахунок в матчі. На перерву команди вирушили з мінімальною перевагою господарів 1:0.

Справжньою катастрофою для Кротоне стала друга половина зустрічі. Все той же Ібрагімович на 64-й хвилині подвоїв перевагу Мілана, оформивши дубль.

Далі з інтервалом в одну хвилину свій дубль оформив Анте Ребич, забивши на 69 і 70-й хвилині. Як підсумок - розгромна поразка Кротоне, яка відправила команду на останнє місце в чемпіонаті Італії, а Мілан знов очолив турнірну таблицю Серії А.

Мілан - Кротоне - 4:0

Голи: Ібрагімович (30, 64), Ребіч (69, 70)

Мілан: Доннарумма, Калабрія, Романьйолі, Тео, Томорі, Салемакерс (Кастільехо, 46), Кессіе (Крунич, 88), Мейте, Ребіч (Хеуге, 77), Ібрагімович (Манджукич, 77), Рафаел Леау (Чалханоглу, 62).

Кротоне: Кордац, Рисполи, Големіч, Джіджі, Педру Перейра, Бена (Енріке, 72), Вулич (Петріччоне, 78), Унас (Рів'єр, 63), Дзанеллато, Луперто, Ді Карміне (Нванкво, 78).