Олександр Зінченко

Олександр Зінченко Фото:: Footballua.tv

Манчестер Сіті збільшив відрив від Ліверпуля (1:4) до комфортних 10 очок. Чемпіон Англії був розбитий лідером поточного сезону АПЛ в центральному матчі 23 туру.

Під кінець першого тайму траплявся кумедний епізод за участю Олександра Зінченка. Партнер по команді Рубен Діаш вирішив допомогти українцеві вибрати правильну позицію під стінкою в моменті з небезпечним штрафним Ліверпуля.

Гравець збірної України провів на Енфілді всі 90 хвилин. Це 15-е поява Зінченка в складі Ман Сіті по ходу сезону.

Пропонуємо вам подивитися повний випуск програми Футбол NEWS. Журналісти каналів Футбол 1/2/3 зібрали для вас найцікавіші новини.