Юрген Клопп

Юрген Клопп Фото:: Офіційний сайт Ліверпуля

Наставник Ліверпуля Юрген Клопп підбив підсумки центрального матчу 23 туру АПЛ проти Манчестер Сіті (1: 4).

«Я побачив дійсно хорошу гру і серйозні помилки. Якщо припускаєшся таких помилок, ймовірно, ти пропустиш. Думаю, легко погодитися з тим, що в першому таймі була дійсно гарна гра, обидва суперники намагалися створити проблеми один одному, мені багато чого сподобалося.

У другому таймі Ман Сіті змінив систему гри, а ми недостатньо переміщалися в центрі поля. Після нашого голу гра могла піти по-іншому, але Аліссон допустив дві серйозні помилки, пропустив два голи, а потім був геніальний момент Фодена.

Наша впевненість після цього могла б постраждати, але сьогодні я побачив дуже впевнену в собі команду, якщо чесно. Мені сподобався футбол, в який ми грали. Дуже важко пояснити, чому ми програли 1:4. Багато що з сьогоднішнього матчу я хочу бачити в наступних іграх, 100%», - наводить слова тренера BBC.