Ліонель Мессі та фанати Барселони

Ліонель Мессі та фанати Барселони Фото:: Офіційний сайт Барселони

Сьогодні відбудуться перші матчі Ліги чемпіонів у 2021 році. Барселона прийме ПСЖ, а Лейпциг битиметься з Ліверпулем. Початок матчів - о 22:00.

Барселона і ПСЖ зустрінуться вперше за чотири роки. Їх минула зустріч назавжди увійде в історію Ліги чемпіонів, як один з найкращих камбеків. У 2017 році доля звела команди також на стадії 1/8 фіналу турніру. У першому поєдинку на «Парк-де-Пренс» підопічні Емері не залишили шансів Барселоні (4:0). Дублем відзначився Ді Марія, ще по голу на свій рахунок записали Дракслер і Кавані.

Цікаво, що перша гра пройшла в День святого Валентина (14 лютого), а матч-відповідь на «Камп Ноу» був призначений на Міжнародний жіночий день (8 березня). Лише наївні фантазери вважали, що у Барселони є шанс відквитати чотири м'ячі. Однак каталонці з перших хвилин почали гнути свою лінію і вже до перерви вели в рахунку 2:0. На 50-й хвилині Ліонель Мессі забив третій гол каталонців, проте через дванадцять хвилин Кавані охолодив запал господарів точним ударом в контратаці. Каталонцям потрібно було забивати ще тричі, щоб вийти до чвертьфіналу.

І це у них вийшло! Особливо ефектно це виглядало, оскільки всі три голи були забиті після 88 хвилини. Спочатку дубль на свій рахунок записав Неймар, який вже через півроку буде радісно позувати в футболці ПСЖ в ролі найбільш дорогого трансферу в історії футболу. Вирішальний же гол прийшов аж на п'ятій компенсованій хвилині, коли оборона парижан не встежила на Серхі Роберто, який відгукнувся на закид з глибини поля і проштовхнув м'яч у сітку воріт Траппа. Каталонцям вдалося неймовірний камбек і команда вийшла у чвертьфінал, де правда без особливих шансів поступилася Ювентусу. Однак такі феєричні поєдинки все одно назавжди вписуються в історію футболу!