Кіліан Мбаппе

Кіліан Мбаппе Фото:: Getty Images

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Барселона на Камп Ноу приймала ПСЖ. Поєдинок завершився впевненою перемогою паризької команди з рахунком 4:1.

На 27-й хвилині Ліонель Мессі реалізував пенальті, проте через п'ять хвилин рахунок зрівняв нападник ПСЖ Кіліан Мбаппе.

У другому таймі ПСЖ забили ще три м'ячі. Двічі відзначився Мбаппе і ще один м'яч забив Кін. Таким чином, поєдинок завершився перемогою парижан з рахунком 4:1.

Барселона - ПСЖ - 1:4

Голи: Мессі, 27 - з пенальті (1:0). Мбаппе, 32 (1:1). Мбаппе, 65 (1:2). Кін, 70 (1:3). Мбаппе, 85 (1:4).