Шахтар

Шахтар Фото:: Getty Images

Експерти програми Тур ONLINE Віктор Грачов і Олександр Сопко підвели підсумок матчу 15-го туру УПЛ Шахтар - Рух. Зустріч завершилася перемогою «гірників» з рахунком 2:0.

«Матч міг би скластися і по-іншому: м'ячі могли влітати як в одні, так і в інші ворота. Трохи підводила готовність футболістів на цей період. Що стосується гри, то вона природна для Шахтаря, який грає в єврокубкому циклі. Немає необхідних емоцій і немає такої свіжості, яка притаманна в інших матчах.

До цієї гри добре підготувався Рух і тиждень вони провели не дарма, добре підготувалися фізично, вони витримали інтенсивність на всю гру, і тактично і психологічно вони були готові. Рух сьогодні не виглядав аутсайдером», - сказав Сопко.

«У першій половині гри Рух міг розраховувати на позитивний результат, тому що команда створила достатню кількість моментів для того, щоб забити один м'яч, але футбол така річ: не забиваєш ти - забивають тобі. Рух в першому таймі виглядав на рівні Шахтаря, ні в чому не поступався, створював моменти.

Другий тайм повністю Шахтар контролював гру і моментів біля воріт Трубіна практично не було», - сказав Грачов.