Десна та  Динамо закривали недільну програму 15 туру Favbet Ліги. Поєдинок у Києві завершився з рахунком 1:1.

Нулі на табло стадіону Динамо імені Валерія Лобановського трималися до 53 хвилини, поки Будківський не відгукнувся на передачу ексдинамівця Калитвинцева. Чернігівці були близькі до того, щоб подарувати головному тренеру Олександру Рябоконю перемогу в його День народження, чому не сприяло вилучення Безбородька після виходу на заміну - форвард примудрився заробити дві жовті за п'ять хвилин перебування на полі.

Динамо в більшості посилило тиск на ворота Десни, заробивши пенальті в компенсований час за гру рукою Гітченка у власному штрафному  - гол Циганкова з пенальті дозволив уникнути поразки за кілька хвилин до фінального свистка, а гості були змушені задовольнятися другою нічиєю з Динамо в цьому сезоні.

Десна - Динамо 1:1

Голи: Будківський, 53 - Циганков, 90+2 (з пенальті).

Десна: Паст, Полегенько, Тамм, Імереков, Мостовий, Єрмаков, Арвеладзе (Гітченко, 70), Калитвинцев (Картушов, 82), Гуцуляк (Безбородько, 82), Тотовицький, Будковський (Чепурненко, 94).

Динамо: Бущан, Караваєв, Миколенко, Забарний, Кендзьора, Сидорчук, Шепелєв (Шапаренко, 65), Циганков, Буяльський, Родрігес, Бєсєдін (Супряга, 86).

Попереджені: Єрмаков, Арвеладзе, Безбородько - Бесєдін, Родрігес, Циганков, Миколенко.

Вилучений: Безбородько, 87 (друга жовта).