У поєдинку 16-го туру УПЛ Маріуполь зустрічався з Дніпром-1. Зустріч була зіграна на стадіоні «Дніпро-Арена» і завершилася внічию з рахунком 2:2.

На 13-й хвилині рахунок у матчі відкрив захисник Дніпра-1 Дуглас. Номінальні господарі відігралися на 34-й хвилині. М'яч після удару Сікану потрапив в штангу і першим на добивання встиг Меліченко - 1:1.

У другому таймі команди забили ще по одному м'ячу. На 61-й хвилині пенальті реалізував Довбик, а в кінці гри Маріуполь зумів уникнути поразки: Кулаков пробив головою в дальній кут після подачі з кутового.

Маріуполь посідає дев'яте місце в турнірній таблиці, набравши 15 очок. Дніпро-1 розташувався на десятій позиції, маючи в своєму активі 15 очок.

Маріуполь - Дніпро-1 - 2:2

Голи: Дуглас, 13 (0:1). Меліченко, 34 (1:1). Довбик, 61 - з пенальті (1:2). Кулаков, 87 (2:2).