Олександр Зінченко

Олександр Зінченко Фото:: Getty Images

У суботу, 27 лютого, відбувся матч 26 туру АПЛ, в якому Манчестер Сіті приймав на своєму полі Вест Хем. Онлайн-трансляція цього поєдинку була доступна на нашому сайті.

Перші хвилини матчу команди провели в рівній боротьбі, але перевага по ударам була на боці Вест Хема. Однак перший удар по воротах у виконанні Сіті завершився голом. На 30-й хвилині після навісу Де Брюйне Рубен Діаш виграв боротьбу на другому поверсі і вивів свою команду вперед.

Гості не стали затягувати з відповіддю. На 43-й хвилині в результаті розіграної комбінації Вест Хема, Мічейл Антоніо зміг зрівняти рахунок і команди вирушили на перерву з бойовою нічиєю на табло - 1:1.

З початку другого тайму у Сіті були відсутні явні моменти, однак це не завадило команді Хосепа Гвардіоли вийти вперед. На 68-й хвилині центральний захисник Джон Стоунз після передачі Мареза зміг переправити м'яч у ворота.

В останній третині матчу Манчестер Сіті повністю взяв гру під свій контроль, не даючи можливості Вест Хему створювати моменти. У підсумку фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу команди Хосепа Гвардіоли з рахунком 2:1. Олександр Зінченко вийшовши в стартовому складі, провів на полі всі 90 хвилин.

Манчестер Сіті - Вест Хем - 2:1

Голи: Діаш (30), Стоунз (68) - Антоніо (43)

Манчестер Сіті: Едерсон, Уокер, Рубен Діаш, Стоунз, Зінченко, Гюндоган (Родрі, 89), Фернандіньо, Марез, де Брюйне, Ферран Торрес (Фоден, 65), Агуеро (Габріел Жезус, 61).

Вест Хем: Рендолф, Джонсон (Боуен, 84), Діоп, Доусон, Цоуфал, Форнальс, Райс, Лингард, Соучек, Крессуелл, Антоніо (Бенрахма, 84).