27 лютого в рамках 24 туру італійської Серії А туринський Ювентус зіграв на виїзді з середняком чемпіонату Італії Вероною.

Гостям вдалося з перших хвилин матчу захопити ініціативу на полі, постійно загрожуючи воротам Верони. Однак господарі не планували весь матч відсиджуватися в обороні, періодично відповідаючи Ювентусу небезпечними атаками на ворота туринського клубу. Незважаючи на наявність моментів, жодній з команд так і не вдалося відкрити рахунок в першому таймі.

Проте початок другої половини зустрічі виявився куди більш вдалим для Ювентуса. На 49-й хвилині форвард туринського клубу Кріштіану Роналду після пасу К'єзи в один дотик вивів свою команду вперед.

Верона в свою чергу провела ряд замін, щоб освіжити гру і спробувати виправити ситуацію на полі. Однак підібратися до воріт Ювентуса виявилося зовсім не просто і господарі стали наносити удари здалеку, але голкіпер туринської команди Войцех Шчесни без особливих проблем справлявся з пострілами гравців Верони.

У свою чергу Ювентус зменшив швидкість, проводячи більш плавні атаки, які особливо не загрожували воротам господарів. Верона змогла скористатися ситуацією і на 77-й хвилині півзахисник Антонін Барак ударом головою зрівняв рахунок в матчі.

Хвилин, які залишалися до кінця матчу не вистачило жодній з команд, щоб визначити найсильнішого. Як підсумок - фінальний свисток арбітра зафіксував бойову нічию (1:1)

Верона - Ювентус - 1-1

Голи: Барак (77), Роналду (49)

Верона: Сільвестрі, Димарко (Лазович, 52), Маньяні, Гюнтер, Фараони (Давидович, 84), Барак, Іліч (Велозу, 46), Дзакканьі (Бесса, 84), Стураро (Роналду Вієйра, 68), Ловато, Лазанья.

Ювентус: Шченсни, Демірал, Алекс Сандро, де Лігт, Кулусевскі, Рабьо, Бентанкур, К'єза (Ді Пардо, 86), Ремзі (Маккенна, 68), Федеріко Бернардескі, Роналду.