Луїш Каштру

Луїш Каштру Фото:: Footballua.tv

У матчі 16-го туру УПЛ Шахтар в Києві на НСК «Олімпійський» зустрічався з Зорею. Поєдинок завершився мінімальною перемогою луганської команди з рахунком 1:0.

Головний тренер Шахтаря Луїш Каштру прокоментував матч із Зорею.

«Шахтар повністю домінував, особливо останні десять хвилин, коли у нас було чотири хороших моменти. І потім, коли ми подумали, що нічия буде поганим результатом, ми ще й пропустили м'яч. Чи не справедливо, але ми повинні це прийняти і продовжити.

Ми показували дійсно дуже об'ємну роботу в атаці протягом всієї гри, крім періоду з 30-ї до 40-ї хвилини, коли у «Зорі» була величезна кількість кутових, штрафних. Це трохи притиснуло нас до своїх воріт, трохи відняло енергії.

У другому таймі у Зорі був один удар і він закінчився голом. Дуже болюче результат для нас, незважаючи на те, що ми провели дуже хорошу роботу протягом всієї гри», - сказав Каштру.