Мірча Луческу

Мірча Луческу Фото:: Офіційний сайт Шахтаря

28 лютого в матчі 16-го туру УПЛ Динамо на виїзді розгромило Львів з рахунком 4:1. Головний тренер київської команди Мірча Луческу підвів підсумок цієї зустрічі.

«Ми здобули важливу перемогу в контексті того, що у нас була складна тиждень в плані перельотів і роз'їздів. Крім того, ми проводили ігри через два дні на третій. Потрібно продовжувати в тому ж дусі і не переривати свою переможну серію. Вийшов хороший перший тайм з двома забитими м'ячами, з нашим територіальною перевагою і хорошим контролем м'яча. Схожим вийшов і другий тайм, правда, ми допустили декілька помилок і пропустили кілька контратак суперника, але в цілому, за кількістю моментів і гольових ситуацій ми перемогли заслужено

Поразка Шахтаря? Я коментую тільки гру Динамо, а не результати інших суперників. У нас молоді гравці, команда вчиться і стає професійніше від гри до гри. Повторюся, для нас важливо зберегти переможний ритм», - приводь слова Луческу офіційний сайт Динамо.