Кріштіану Роналду

Кріштіану Роналду Фото:: Твіттер Ювентуса

У вівторок, другого березня, в рамках 25-го туру італійської Серії А відбувся матч, в якому туринський Ювентус приймав на своєму полі Спецію.

З перших хвилин матчу Спеція вирішила не грати другим номером проти Ювентуса, включивши високий пресинг і періодично створюючи моменти біля воріт господарів. Однак незважаючи на цей факт, Ювентус примудрився забити першим, але солідний офсайд у К'єзи не дозволив команді Андреа Пірло відсвяткувати швидкий гол.

У свою чергу Спеція перші півгодини виглядала досить агресивно, але після стала віддавати ініціативу на полі більш іменитим суперникам. Однак зусилля Кріштіану Роналду і компанії до позитивного результату в першому таймі не привели.

Другий тайм почався повністю під диктовку Ювентуса, а бойовий запал Спеції повністю розчинився в атаках господарів. Постійні моменти, що виникали у Роналду дивом не завершувалися голами. Андреа Пірло спостерігаючи за ситуацією, вирішив підсилити атаку, випустивши на поле Морату і Бернардескі. Рівне однієї хвилини вистачило цій парі, щоб придумати гол. Після прострілу Бернардескі, Мората зміг відкрити рахунок в матчі, хоча для цього знадобився VAR.

Далі, на 71-й хвилині Бернардескі знову відзначився результативною передачею, цього разу віддавши м'яч в штрафну Федеріко К'єза. З другого удару півзахиснику Ювентуса вдалося подвоїти перевагу своєї команди.

Після другого пропущеного гола Спеція провела ряд замін в надії освіжити гру, але досягти потрібного результату гостям так і не вдалося. А ось Роналду свого зміг домогтися - на 89-й хвилині португалець поставив остаточну крапку в матчі. Не допоміг гостям і призначений в кінці пенальті - фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу Ювентуса з рахунком 3:0.

Ювентус - Спеція - 3:0

Голи: Мората (62), К'єза (71), Роналду (89)

Ювентус: Шченсни, Данило, Алекс Сандро, Демірал, Фработта (Бернардескі, 61), Бентанкур, Маккенна (Мората, 61), Кулусевскі (Ді Пардо, 88), Рабьо, К'єза (Ремзі, 72), Роналду.

Спеція: проведело, Ерліч, Вінья, Терці, Маркіцца (Бастони, 86), Маджоре (Акампора, 72), Лео Сена (Агум, 86), Естевес, Джасім, Фаріас (Верде, 72), Нзола (Галабінов, 72).