Мірча Луческу

Мірча Луческу Фото:: Офіційний сайт Шахтаря

Головний тренер Динамо Мірча Луческу на пресконференції прокоментував перемогу над Колосом у чвертьфіналі Кубка України 0:0 (4:3 по пенальті).

Дивіться, як на вихідних Динамо розгромило Львів в чемпіонаті України:

- Кубкові матчі завжди непросто грати. Це складні поєдинки, в яких ціна помилки неймовірно велика.

У першому таймі ми обережно діяли, в другому зіграли краще - домінували та створили кілька хороших моментів, проте підвела реалізація. Складність ще й полягала в тому, що у нас багато травмованих футболістів.

Обидві команди фізично витримали цей поєдинок. Мої хлопці в цьому плані навіть перевершували суперника, адже ми постійно атакували й хотіли забити гол. Виграла та команда, яка була краще. Футболісти Динамо професійно зробили свою справу і всі вони молодці, - сказав Луческу.