Алексіс Санчес

Алексіс Санчес Фото:: Goal.com

Інтер скористався осічкою Мілана, який втратив очки в матчі з Удінезе. У заключному матчі 25-го туру Серії А «нерадзуррі» подужали на виїзді Парму з рахунком 2:1.

Основні події в матчі розгорнулися в другому таймі. Двох м'ячів Алексіса Санчеса між 54 і 62 хвилиною вистачило команді Антоніо Конте для підсумкового успіху, дозволивши супернику провести один м'яч в час, що залишився.

Інтер наростив шестиочковий відрив від Мілана після 25 зіграних турів.

Парма - Інтер 1:2

Голи: Ернані, 71 - Санчес, 54, 62

Парма: Сепе, Осоріо, Гальйоле (Пеццелла, 66), Лазні, Валенти (Бюсі, 66), Бругман, Куртич, Ман (Міхеіле, 46), Куцка (Інглезе, 66), Карамо, Ернані (Пелле, 85).

Інтер: Хандановіч, Бастоні, де Врей, Шкриняр, Хакімі, Барелла, Перішич (Дарміан, 84), Еріксен (Відаль, 67), Брозовіч, Санчес (Лаутаро, 75), Лукаку.