Талгат Байсуфінов

Талгат Байсуфінов Фото:: Сайт УАФ

Головний тренер збірної Казахстану Талгат Байсуфінов висловився після матчу з Україною (1:1). Онлайн-трансляція даного матчу була доступна на нашому сайті.

«У першому таймі моя команда діяла кволо. Можливо, позначилися довгий переліт, адаптація, зміна часових поясів. Однак знову другий матч на зборі ми провели не дуже…

Утім, у другому таймі ми довели, що за бажання можна змінити все. Саме в цьому напрямку ми й будемо рухатися», - наводить слова Байсуфінова сайт УАФ.

Відзначимо, що в паралельному матчі нашої групи Франція на виїзді мінімально обіграла Боснію і Герцеговину - 1:0 і на чотири очки відірвалася від українців.