Уже ввечері відновиться розіграш Ліги чемпіонів. Центральним матчем дня обіцяє стати зустріч в Мадриді. Онлайн-трансляція матчу Реал - Ліверпуль буде доступна у нас на сайті. Початок - о 22:00.

Мадридці та мерсисайдці провели шість очних зустрічей за весь час і в їхньому протистоянні спостерігається паритет - по три перемоги кожної зі сторін. Втім, найбільш пам'ятними з них є перший і останній поєдинок, адже в обох випадках вирішувалася доля Кубка чемпіонів. У 1981 році в Парижі трофей дістався команді Боба Пейслі, яка здолала мадридців завдяки пізньому голу Алана Кеннеді.

Остання ж зустріч клубів відбулася в Києві три роки тому. У фіналі Ліги чемпіонів підопічним Юргена Клоппа протистояв чинний на той момент переможець турніру, який виграв три з чотирьох розіграшів змагання перед цим. Поєдинок був наповнений драматичними та трагічними моментами, а також шедевром.

Почалося все з травми Мохамеда Салаха, який в єдиноборстві з Серхіо Рамосом пошкодив плече і залишив поле в першому таймі. Ну а додав мерсисайдцям проблем їх воротар Лоріс Каріус. На початку другого тайму німець відверто подарував гол Каріму Бензема, а під завісу гри добив свою команду ляпом після дальнього удару від Бейла.

Правда, між цими взяттями воріт команди зуміли ще по разу відзначитися. Спочатку Садіо Мане зрівняв рахунок, зігравши на добиванні після кутового, проте знову вивів Реал вперед Гарет Бейл. Валлієць шикарною бісіклетою вразив ворота Каріуса після подачі Марсело.

Таким чином, мадридці оформили свій 13-ий Кубок чемпіонів, а Ліверпуль зумів дістатися до трофея рік по тому. Втім, зуб на мадридську команду у Юргена Клоппа все ж залишився. Чи вийде у німця взяти реванш у битві з Зіданом? Пряма трансляція матчу відбудеться на телеканалі Футбол 1 та OLL.TV.