Дентіньо

Дентіньо Фото:: Офіційний сайт Шахтаря

Суботню програму 24 туру УПЛ продовжили на НСК Олімпійський, де Шахтар приймав Дніпро-1. Нагадаємо, сьогодні Десна і Колос розписали бойову нічию - 2:2.

«Гірники» забили два м'ячі в першому таймі. Авторами голів стали Дентіньо і Тете.

Дніпро-1 зумів відіграти один м'яч під завісу поєдинку. У компенсований до другого тайму час забив Хобленко, але на більше команду Йовічевича не вистачило. 2:1.

Перемога допомогла Шахтарю зміцнитися на другому місці. Тепер відрив від Зорі становить сім очок. Правда, завтра луганчани зможуть скоротити відставання, якщо візьмуть очки в поєдинку з Минаєм. Саме проти ужгородського колективу «гірники» зіграють 6 травня, і якщо виграють - гарантують «срібні» медалі. А закінчать чемпіонат донеччани грою з Інгульцем.

Дніпро-1 зазнав другої поразки у 2021 році та з 28 очками залишився на дев'ятій сходинці чемпіонату. Попереду у команди Йовічевича два матчі - проти Зорі та Руху.

Нагадаємо, сьогодні відбудеться ще один матч УПЛ. Новоспечений чемпіон України Динамо навідається в Полтаву до Ворскли. Поєдинок стартує о 19:30 і буде показаний на телеканалі Футбол 2.